Te zien in ons theater ..

Fiere Vrouwen
vr 23 en za 24 september 2016
Max van den Burg
vr 28 en za 29 oktober 2016
Yvonne Keuls
zo 9 oktober 2016 14:30 uur
foto: Mark Kohm
De Ministers
do 1 december 2016
UITFEEST
zo 4 september 2016 14:45 uur
Marlon Kicken
foto: Henri van de Griendt
Ellen Dikker
vr 21 en za 22 oktober 2016
foto: Michiel Poodt
Roos Blufpand
vr 16 en za 17 september 2016
foto: Merlijn Doormernik
UITFEEST
zo 4 september 2016 14:00 uur
Narsingh
foto: Henk van Kooten
Bij Eugenie in de Salon
zo 13 november 2016 14:30 uur
foto: Charlie Feld
Dolf Jansen
2 en 3 september 2016
foto: Alek
UITFEEST
zo 4 september 2016 15:30 uur
Lankmoed
foto: Johannes van de Voorde
UITFEEST
zo 4 september 2016 16:15 uur
Anne Jan Toonstra
Pieter Jouke
vr 11 en za 12 november 2016
foto: Thierry Schut
Silvester Zwaneveld
vr 2 en za 3 december 2016
foto: Bram Jonker
Dorine Wiersma
vr 7 en za 8 oktober 2016
foto: F.Link fotografie
UITFEEST
zo 4 september 2016 12:30 uur
Pieter Jouke
foto: Thierry Schut
Soundos
vr 9 en za 10 september 2016
foto: Tessa Posthuma de Boer
Maarten Ebbers
vr 9 en za 10 december 2016
Kees van Amstel
vr 4 en za 5 november 2016
foto: Raul Neijhorst
Rapaille
do 27 oktober 2016
foto: Vincent Basler
Vincent Bijlo
wo 14 en do 15 september 2016
foto: Shody Careman
GSCF
wo 19 en do 20 oktober 2016
Daan Hofman
do 10 november 2016
Brokstukken
vr 16 en za 17 december 2016
foto: Rogier Veldman
André Manuel
do 22 september 2016
foto: Emiel Neuderman
Javier Guzman
vr 30 sep en za 1 okt 2016
foto: Chloé Leenheer
Lankmoed
vr 25 en za 26 november 2016
foto: Johannes van de Voorde
Patrick Laureij
do 6 oktober 2016
foto: Marc Nolte
Yvonne Groeneveld
zo 11 december 2016 14:30 uur
foto: Charlie Feld
UITFEEST
zo 4 september 2016 13:15 uur
Kees van Amstel
foto: Raul Neijhorst
Steven Brunswijk
do 29 september 2016
foto: PR Steven Brunswijk
Daniël Arends
wo 12 en do 13 oktober 2016
foto: Mike Roelofs
K&M
vr 18 en za 19 november 2016 uur
foto: Henkjan Kamerbeek
Arie Koomen en Edo Brunner
vr 14 en za 15 oktober 2016
Kitty van Mil
do 3 november 2016
foto: Eric Scholten
Bij Eugenie in de Salon
zo 11 september 2016 14:30 uur
foto: Charlie Feld

 

 

 

 

 

reserveren

het Werftheater

Oudegracht 58-60 (a.d. werf) 3511 AS Utrecht

  

201609022030
september 2016


vr 2 en za 3 september 2016 20:30u
Dolf Jansen
Veilig Oudejaars 2016

201609041200
september 2016


zo 4 september 2016 vanaf 12:00u
UITFEEST
diverse optredens

201609092030
september 2016


vr 9 en za 10 september 2016 20:30u
Soundos
Geboren met Ervaring

201609111430
september 2016


zo 11 september 2016 14:30u
Yvonne Groeneveld
Bij Eugenie in de Salon

201609142030
september 2016


wo 14 en do 15 september 2016 20:30u
Vincent Bijlo
Het Nieuwe Nu 2.0

201609162030
september 2016


vr 16 en za 17 september 2016 20:30u
Roos Blufpand
Hoe dan  try-out

201609222030
september 2016


do 22 september 2016 20:30u
Andre Manuel
De Onzen

201609232030
september 2016

 
vr 23 en za 24 september 2016 20:30u
Fiere Vrouwen
Briefliederen aan onvergetelijke vrouwen

201609292030
september 2016


do 29 september 2016 20:30u
Steven Brunswijk
Als ik mezelf kon zijn

201609302030
september 2016


vr 30 september en za 1 oktober 2016 20:30u
Javier Guzman
Zonde(r) Voornemens (Oudejaarsconference 2016)

201610062030
oktober 2016


do 6 oktober 2016 20:30u
Patrick Laureij
Dekking Hoog

201610072030
oktober 2016


vr 7 en za 8 oktober 2016 20:30u
Dorine Wiersma
D&A

201610091430
oktober 2016

 
zo 9 oktober 2016 14:30u
Yvonne Keuls m.m.v. Pax Gritter
Familiegedoe

201610122030
oktober 2016


wo 12 en do 13 oktober 2016 20:30u
Daniël Arends
De Afterparty

201610142030
oktober 2016


vr 14 en za 15 oktober 2016 20:30u
Arie Koomen en Edo Brunner
Klussen

201610192030
oktober 2016


wo 19 en do 20 oktober 2016 20:30u
Groninger Studenten Cabaretfestival
30ste Try-out tour Utrecht

201610212030
oktober 2016


vr 21 en za 22 oktober 2016 20:30u
Ellen Dikker
Buitenspel

201610272030
oktober 2016


do 27 oktober 2016 20:30u
Rapaille
FUCKING VRIJHEID!

201610282030
oktober 2016


vr 28 en za 29 oktober 2016 20:30u
Max van den Burg
Op een bedje van rucola

201611032030
november 2016


do 3 november 2016 20:30u
Kitty van Mil
Vals Plat

201611042030
november 2016


vr 4 en za 5 november 2016 20:30u
Kees van Amstel
De man die ik niet wilde worden

201611102030
november 2016


do 10 november 2016 20:30u
Daan Hofman
Cirque Mélancolique

201611112030
november 2016


vr 11 en za 12 november 2016 20:30u
Pieter Jouke
DDID  try-out

201611131430
november 2016


zo 13 november 2016 14:30u
Yvonne Groeneveld
Bij Eugenie in de Salon

201611182030
november 2016


vr 18 en za 19 november 2016 20:30u
K&M
Grote Muil, Dikke Lip

201611252030
november 2016


vr 25 en za 26 november 2016 20:30u
Lankmoed
Leger

201612012030
december 2016


do 1 december 2016 20:30u
De Ministers
Herkomst

201612022030
december 2016


vr 2 en za 3 december 2016 20:30u
Silvester Zwaneveld
Een kleine geschiedenis van bijna alles

201612092030
december 2016


vr 9 en za 10 december 2016 20:30u
Maarten Ebbers
Appeltje Eitje

201612111430
december 2016


zo 11 december 2016 14:30u
Yvonne Groeneveld
As met een Indisch Verleden

201612162030
december 2016

 
vr 16 en za 17 december 2016 20:30u
Brokstukken
Maximum Overdrive

201701062030
januari 2017


vr 6 en za 7 januari 2017 20:30u
Luider & Van Donselaar
Met De Revue De Boer Op

201701122030
januari 2017


do 12 januari 2017 20:30u
Lucky Fonz III
Superlekker

201701132030
januari 2017


vr 13 en za 14 januari 2017 20:30u
Elke Vierveijzer
Zonder Genade

201701202030
januari 2017


vr 20 en za 21 januari 2017 20:30u
Marc de Hond
Wie Bang Is Krijgt Ook Klappen - try-out

201701272030
januari 2017


vr 27 en za 28 januari 2017 20:30u
Thijs van de Meeberg
Er mag gedanst worden

201702022030
februari 2017


do 2 februari 2017 20:30u
Frans Mulder
Leest Voor Uit Eigen Werk (.. Tot ie Purper Ziet)

201702032030
februari 2017


vr 3 en za 4 februari 2017 20:30u
Amsterdams Kleinkunst Festival
Halve finalisten Wim Sonneveld Concours 2017

201702102030
februari 2017


vr 10 za 11 februari 2017 20:30u
Patrick Nederkoorn
Het komt nu wel heel dicht bij

201702162030
februari 2017


do 16 februari 2017 20:30u
Abspoel en Brouwer
Overleven MET BREL

201702172030
februari 2017


vr 17 en za 18 februari 2017 20:30u
Javier Guzman
Ga-Bie-Jer

201702242030
februari 2017


vr 24 en za 25 februari 2017 20:30u
Jobtraining
Humorcollege

201703022030
maart 2017


do 2 maart 2017 20:30u
Bender
Broos

201703032030
maart 2017


vr 3 en za 4 maart 2017 20:30u
Narsingh
Op klompen naar Calcutta

201703102030
maart 2017


vr 10 en za 11 maart 2017 20:30u
Fuad Hassen
Held try-out

201703162030
maart 2017


do 16 maart 2017 20:30u
Jennifer Evenhuis
Gul

201703172030
maart 2017


vr 17 en za 18 maart 2017 20:30u
Martijn Kardol
Jongensboek try-out

201703242030
maart 2017


vr 24 en za 25 maart 2017 20:30u
Frisse Nostalgie
TITEL

201703312030
maart 2017


vr 31 maart en za 1 april 2017 20:30u
Anne Jan Toonstra
IIIII

201704062030
april 2017


do 6 april 2017 20:30u
Getergde Mannen
Wij Verhuren Niet Aan Kermisvolk

201704072030
april 2017


vr 7 en za 8 april 2017 20:30u
Arnout van den Bossche
Burn-out voor Beginners

201704142030
april 2017

 
vr 14 april 2017 20:30u
Inez Timmer
Op alle Fronten

201704152030
april 2017

 
za 15 april 2017 20:30u
Inez Timmer
Mademoiselle Chanel

201704192030
april 2017


wo 19 april 2017 20:30u
Starreveld, De Adelhart Toorop & Van Dam
Door De Nacht Klinkt Een Lied

201704212030
april 2017


vr 21 en za 22 april 2017 20:30u
Johan Goossens
Vlam

201705052030
mei 2017


vr 5 en za 6 mei 2017 20:30u
Roel C. Verburg
TITEL

201705112030
mei 2017


do 11 mei 2017 20:30u
Esmay Usmany
Huppelen Esmay, Huppelen!

201705122030
mei 2017

 
vr 12 en za 13 mei 2017 20:30u
Martin Spee
TITEL

201705172030
mei 2017


wo 17 en do 18 mei 2017 20:30u
Samba Schutte
Persona (non)grata - try-out

201705192030
mei 2017


vr 19 en za 20 mei 2017 20:30u
Marlon Kicken
BaKo

201705262030
mei 2017


vr 26 en za 27 mei 2017 20:30u
Stand-Up Comedy
Willems Stand-Up Commedy Show

201706012030
juni 2017


do 1 juni 2017 20:30u
Robert Jan Stips
TITEL

201706092030
juni 2017


vr 9 en za 10 juni 2017 20:30u
Jodymoon
Our place

 

reserveren

het Werftheater

Oudegracht 58-60 (a.d. werf) 3511 AS Utrecht