Luca Warmer

Evenementsdatum: 2026-02-05 om 20:30 uur

17,5019,50

Luca Warmer | Je suis Zorro

Muzikaal epos over radicale zelfliefde

In Je suis Zorro ontvouwt zich een intiem theaterconcert vol fantasie, muzikaliteit en lef. Stemkunstenaar Luca Warmer neemt je mee op een acrobatische reis langs tragikomische anekdotes, spoken-word en een caleidoscoop aan muziek – van pop en klassiek tot wereldklanken en jazz.

Geïnspireerd op de held Zorro onderzoekt Luca wat het betekent om je eigen held te zijn in een wereld vol maskers. Met haar stem als acrobatische kracht ontroert, verrast en bevraagt ze. Herken jij het moment waarop je je masker afzet? Dit is jouw uitnodiging tot heldenmoed en radicale zelfliefde. De held zit in jezelf – daar waar maskers vallen en zelfliefde begint.

Wapenfeiten
Luca won in 2021 De Mingus Prijs voor beste compositie als aanstormend talent en is met lof afgestudeerd aan de Jazz-afdeling van het Koninklijk Conservatorium Den Haag. Haar debuutvoorstelling ‘Appelstroop met Tranen’; over de rouw en afscheid nemen werd lovend ontvangen. Dit resulteerde o.a. in een uitnodiging van Theater Mascini om gastcurator te worden van – zoals ze het zelf noemde – ‘Luca’s Lab’; een maandelijkse productie in het seizoen 2022/2023. Vorig en dit seizoen was Luca te zien in de theaters met ‘Oh My Jazz’: een ode aan haar jazzheldinnen.

Quotes door de tijd heen
“Wat een virtuositeit breng je met je stem over het voetlicht! Heel goed dat je ervoor gekozen hebt om het theater in te gaan en jouw stemkunst toegankelijk maakt voor een breder publiek.” Astrid Seriese (zangeres en actrice)
“Geweldige teksten op aanstekelijke muziek begeleid door super muzikanten! Ze kregen na afloop een staande ovatie! Een hoogtepuntje voor Soest dit seizoen!” Martin Brouwer (programmeur van Theater Idea Soest & Theater Het Lichtruim De Bilt)
“Ontroerend mooi, we krijgen heel veel positieve reacties. Dit hadden we nodig! We willen Luca zeker nog een keer terug zien.” Commissie Programmering (Kasteel van Rhoon)
“Wat een genot: Luca en haar fantastische musici! Oorspronkelijkheid wint altijd.” Jane van Assenderp (programmeur van Theater Mascini)
“Your vocal abilities are ridiculous. Your expressions through music are far beyond the NL. I’m a fan.” Michelle David (zangeres van Michelle David and The True Tones)
“Verrassend en ontroerend.” Juryrapport Conservatorium Talent Award

Social Media
https://www.lucawarmer.nl/
https://www.instagram.com/lucawarmermusic/
https://www.youtube.com/channel/UCxgk8_HiFjOhaZR1WQLuc9Q/videos
https://www.facebook.com/lucawarmermusic

Artikelnummer: 2026-02-05 om 20:30 uur Categorie: Tag:

Locatie: Het Werftheater, Oudegracht 58-60 beneden aan de werf, 3511 AS Utrecht
aanwijzing: gelegen schuin tegenover de bioscoop Rembrandt
ga ter hoogte van de Pauwstraat de trap af naar de werf

Contactgegevens:
reserveren@werftheater.nl

Kaarten ophalen uiterlijk 15 minuten voor aanvang
Wij zijn open vanaf 45 minuten voor aanvang

JamSession 2014 © SmartWpress | Transfer to DVD 2017